כתיבת תוכן לאתרים

האתר הוא התדמית של העסק שלכם, זה שיציג לגולשים למה כל כך כדאי לעשות אתכם עסקים… אני בטוחה שקשה לכם למצוא את המילים המדויקות, המשכנעות אולי גם את השפה שמתאימה בול לקהל היעד שלכם. כן, כתיבת תוכן לאתרים היא לא פשוטה.

ולכן אני כאן בשבילכם

כתיבת תוכן לכל העמודים באתר

שירותי כתיבת תוכן לאתר כוללים כתיבה לכל העמודים הנחוצים להצגת המידע הדרוש שיהפוך לקוח מתעניין ללקוח בשל לרכישה. העמודים עליהם נעבוד הם: עמוד הבית, אודות החברה, מידע על השירותים בדפים הפנימיים, שאלות ותשובות, איך זה עובד, תיאור מוצרים, כתבות לבלוג ומאמרים מקצועיים. אני מתכננת ומאפיינת הכל, יחד איתכם. 

גם אפיון וגם כתיבה

כתיבת תוכן לאתר נעשית בשלבים ועל פי מתודות עבודה מוקפדות המתחילות בשלב האפיון, דרך בניית שפה שמתאימה לקהל היעד ורק לאחר מכן מתחילים בכתיבה עצמה. חשוב לי שהתוכן באתר יהיה מתוכנן היטב, גם מבחינה עיצובים וגם מסרים. אבל היי, ביחד איתי שלב שלב עד שנגיע למסרים המדויקים.

למי שירותי כתיבת תוכן מתאימים?

אתרי תדמית

אתרי מסחר

דפי נחיתה

אפליקציות

פלטפורמות

חנויות אונליין

קצת על תהליך עבודת הכתיבה שלי

אפיון מקצועי
בשלב הראשון נבנה אפיון מסודר לדפי האתר, נגדיר כותרות לשירותי/מוצרים על מנת להתחיל בתהליך כתיבת תוכן לאתר. שלב זה חשוב מאוד לקידום האורגני במנוע של גוגל.
אפיון מקצועי
מבנה הדפים והעיצוב
נתכנן יחד את מבנה עמוד הבית, האודות והדפים הפנימיים, על מנת להתאים את התוכן השיווקי לשפה העיצובית הקיימת, לייצר בידול ולבחור היכן ימוקם באתר כל כפתור וכל משפט.
מבנה הדפים והעיצוב
ראיון לבניית שפה
בשלב זה נבנה יחד שפה שיווקית. ניתן לבצע ראיון טלפוני/ פגישת ZOOM או פגישה פרונטלית. השפה השיווקית תותאם לקהל היעד ולערכי המותג שלכם.
ראיון לבניית שפה
Its all about the content
כותבים תוכן שיווקי לאתרים - WEWRITE
כתיבת תוכן
בשלב זה אתחיל בכתיבה, תוך הטמעת השפה השיווקית, המסרים וביצוע מחקר מילות מפתח לשילוב בדפי התוכן. בתום הכתיבה, תקבלו את דפי התוכן למייל.
כתיבת תוכן
דיוקים ותיקונים
כדי להגיע ל- 100% דיוק, נבצע סבב תיקונים במטרה לדייק, לתקן ולהגיע לתוצאה שכל כך רציתם. הראיון כל כך ממוקד, ולכן הדיוקים לרוב מינוריים מאוד.
דיוקים ותיקונים
האתר עולה לאוויר
גם לאחר שהאתר עולה לאוויר, אני כאן בשבילכם. חשוב לי לוודא שהתוכן מותאם לשפה השיווקית והכל נמצא במקום, ולכן אתן לכם חוות דעת נוספת.
האתר עולה לאוויר

אני מזמינה אתכם לחוויה, אז תשאירו לי פרטים

כתיבת תוכן לאתרים נעשית באהבה גדולה, תוך ליווי צמוד, זמינות מקסימלית ומתן כלים מקצועיים. כמובן שאתן לכם טיפים ופתרונות מהניסיון הרב שליקטתי אחרי כתיבת תוכן לעשרות אתרים!