אודות

חברת WeWrite מייצרת עבור חברות וארגונים עסקיים תכנים מקצועיים המותאמים במדויק לאופי פעילותם, ומהווים עבורם פלטפורמה אפקטיבית לקידום האינטרסים השיווקיים שלהם. תכתיבי העולם החדש והזירה הדיגיטלית מחייבים בתי עסק לחדד את המסרים ולבדל אותם מהמתחרים בשוק. באמצעות מומחים לכתיבה-אסטרטגית במגוון תחומים אנו נזהה את הערכים המוספים של בית העסק שלכם תוך הבנת התמונה הרחבה, ננסח טקסט חד וממוקד, במטרה להפוך את המילים לנכס אסטרטגי.

הטכנולוגיה המתקדמת של WeWrite מאפשרת לבצע תהליך הזמנה פשוט וידידותי. נכנסים לאתר ובוחרים בין מגוון חבילות תוכן לרכישה נוחה ומהירה. לאחר ההזמנה באתר, התוכן מנותב על ידי מנהלת התוכן שלנו לכותב התוכן המתמחה בתחום המבוקש. אנחנו עובדים עם בכירי כותבי התוכן והקופירייטרים בישראל. כל תוכן עובר בקרה, עריכה והגהה, לפני שליחתו ללקוח – כך שאיכות אצלנו היא הסטנדרט החדש!

חברת WeWrite מנוהלת בידי אתי דהאן, מומחית לכתיבה-אסטרטגית אשר ניהלה במשך השנים מערכי תוכן לחברות מהמובילות בישראל. אנו מייצגים גופים עסקיים מסקטורים שונים בהתאם לשקיפות, מחויבות, דיסקרטיות וקוד אתי מחמיר המאפיינים את משרדנו.